O nas

O NAS
Europejska Akademia Szkoleniowa to nowoczesne centrum edukacyjne dla osób chcących pracować w szeroko rozumianej branży usług kosmetycznych. Zalicza się do niej między innymi fryzjerstwo, kosmetyka, kosmetologia i makijaż permanentny.

Program nauczania opracowany przez specjalistów Europejskiej Akademii Szkoleniowej Aleksandry Góreckiej jest najnowocześniejszym i najbogatszym programem w Polsce i w Europie. Daje on pełne przygotowanie do zawodu fryzjera i kosmetyczki. Zajęcia praktyczne i doszkalające prowadzą mistrzowie w swojej dziedzinie.

Nasz program został przygotowany przez specjalistów z zakresu kosmetologii i fryzjerstwa, jednocześnie stanowi jeden z najnowocześniejszych systemów nauczania w Europie. Zajęcia przeprowadzane są przez profesjonalistów, ludzi posiadających niekwestionowany autorytet w swojej dziedzinie. Posiadamy akredytację Kuratorium Oświaty, która jest potwierdzeniem faktu, że spełniamy wymogi i kryteria ustalone przez MEN.

Wybierz najlepszych Zespół Europejskiej Akademii Szkoleniowej

Nasza firma działa na rynku już kilkanaście lat, cieszymy się dużym zaufaniem naszych klientów, dążymy do ciągłego rozwoju, nie marnujemy potencjału naszych kursantów. Nasza załoga to załoga kreatywna, posiadająca duży zakres wiedzy, którą chetnie przekazuje swoim podopiecznym. Szkolenia u nas cechują się profesonalnym podejściem i dostarczają dużo wrażeń estetycznych. Europejska Akademia Szkoleniowa to droga, by zdobyć upragniony zawód i osiągnąć status profesjonalisty.

Dlaczego warto wybrać Europejską Akademię Szkoleniową?
  • Najnowocześniejsza instytucja szkoleniowa na Pomorzu.
  • Profesjonalna kadra, która cały czas podnosi swoje kwalifikacje zawodowe.
  • 90% zajęć praktycznych.
  • Certyfikaty uznawane w Polsce i na terenie całej UE.
  • Szkolenia dla obcokrajowców.
  • Atrakcyjna oferta noclegów (w sąsiedztwie Akademii Szkoleniowej).
  • Pozytywne opinie kursantów- zobacz opinie

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585