Kursy kosmetyczne

Jesteśmy wiodącym ośrodkiem prowadzącym profesjonalne szkolenia z kosmetologii pielęgnacyjnej i specjalistycznej.

Wszystkie nasze szkolenia prowadzone są przez doświadczonych Kosmetologów i Kosmetyczki.

 

Posiadamy szeroką ofertę szkoleń prowadzonych w siedzibie Europejskiej Akademii Szkoleniowej w Koszalinie.

 

Naszym celem jest dostarczenie kosmetologom i kosmetyczkom wiedzy oraz praktycznych umiejętności stosowania nowoczesnych metod w kosmetologii, tak aby w odpowiedni sposób zadbać o potrzeby klienta/pacjenta gabinetu kosmetycznego.
Klient usług kosmetycznych w dzisiejszych czasach jest bardzo wymagający, zgłasza się do gabinetu kosmetycznego z wieloma problemami występującymi na skórze i przydatkach skórnych. Każdy kurs kończy się egzaminem weryfikującym wiedzę kursanta. Egzamin jest weryfikacją kursanta do wykonania zabiegu z którego jest szkolony.

 

Kurs trwający powyżej 2 tygodni kończy się egzaminem końcowym, po którym kursant otrzymuje certyfikaty ukończenia szkolenia w dwóch wersjach językowych oraz zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej.
Szkolenia z zakresu kosmetologii specjalistycznej prowadzimy w małych kameralnych grupach (maksymalnie 2-5 osobowych). Szczególnie zależy nam, aby nasi kursanci stanowili wysoce wyspecjalizowaną kadrę kosmetologiczną. Produkty, na których pracujemy są przez nas sprawdzone i wyselekcjonowane, tak aby naszym podopiecznym móc polecić najlepsze produkty na polskim rynku. Nie bazujemy na jednej marce, lecz na produktach certyfikowanych i najlepszych w danym sektorze. Po ukończeniu szkolenia istnieje możliwość zakupienia produktów, stosowanych w trakcie zabiegów.

 

Każdy uczestnik kursu jest pod specjalną ochroną naszych konsultantów, zawsze służymy swoją pomocą.

 

Na indywidualne zlecenia organizujemy kursy wykraczające poza naszą bogatą ofertę szkoleniową. Dla osób które dojeżdżają z zagranicy lub z odległych miejsc, istnieje możliwość organizacji przyśpieszonych, bardziej intensywnych szkoleń.

 

Organizujemy także sympozja i wykłady dla szkół (dla szkół przygotowujemy specjalne oferty szkoleniowe).

 

W cenę szkolenia wliczony jest konspekt szkoleniowy oraz modelki do ćwiczeń. Po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje certyfikat informujący o zdobytych kwalifikacjach.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą i nawiązania owocnej współpracy.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585