Kursy fryzjerskie

Wiodącą misją Europejskiej Akademii Szkoleniowej jest przekazywanie wiedzy nowym adeptom fryzjerstwa. Po latach doświadczeń w branży fryzjerskiej możemy pozwolić sobie na indywidualne oraz kompleksowe podejście do każdego z naszych klientów.

 

Kariera fryzjera nie musi być bolączką tułania się po mało znanych salonach, a wręcz odwrotnie. Może stać się życiową pasją oraz drogą, która wiedzie do sukcesu. Warunkiem osiągnięcia tego jest położenie mocnych fundamentów, które sprawią, że dalsza nauka tego zawodu będzie postrzegana przez Was wyłącznie jako szlif w doskonaleniu swojego artystycznego zmysłu fryzjera. Kurs kończy się egzaminem końcowym, po którym absolwent otrzymuje certyfikaty ukończenia szkolenia w trzech wersjach językowych oraz zaświadczenie Ministerstwa Edukacji Narodowej.

 

Oferujemy kursy dla osób, które nigdy nie miały styczności z fryzjerstwem. Nasza oferta składa się z trzech wariantów: kursu kwartalnego, półrocznego oraz rocznego.

 

1) Kurs kwartalny – 504 godziny nauki. Idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zacząć przygodę z fryzjerstwem. Podczas trzymiesięcznego kursu nauczysz się strzyżeń damskich, jak i męskich. M. in. koloryzacji, modelowania, czy stylizacji. Przez cały kurs, nasza akademia zapewni Tobie modeli do treningów.

 

Szkolenie przygotuje Cię do egzaminu czeladniczego.

 

2) Kurs półroczny – Jeżeli nasza pierwsza oferta dla Ciebie to za mało. Oferujemy Tobie sześciomiesięczne szkolenie(1008 godzin), dzięki któremu Twoje umiejętności fryzjerskie nabiorą odpowiedni poziom do pracy w zawodowym salonie fryzjerskim. Poznasz większy repertuar technik oraz nabierzesz więcej pewności siebie. Oczywiście nasza Akademia zapewnia modeli do treningów. Szkolenie przygotuje Cię do egzaminu czeladniczego.

 

3) Kurs roczny – Jest to oferta przeznaczona dla osób, dla których perfekcyjne przygotowanie do zawodu to podstawa. 2016 godzin nauki zapewni Tobie wiedzę i perfekcyjne wyszkolenie w wielu technikach fryzjerskich. Podczas tego kursu nauczymy Cię w jaki sposób otworzyć salon i jak go prowadzić. Zdanie egzaminu czeladniczego nie będzie dla Ciebie problemem.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585