Kurs przedłużania rzęs metodą 1:1

O KURSIE

Jeśli chciałabyś podnieść swoje zawodowe kwalifikacje, spróbować sił w renomowanych gabinetach kosmetycznych, skorzystaj z kursów organizowanych przez Europejską Akademię Szkoleniową!

 

Proponujemy Ci kurs przedłużania i zagęszczania rzęs metodą 1:1.

 

Szkolenie to jest podzielone na dwa etapy: najpierw poznasz teorię natomiast później odbędą się zajęcia praktyczne na modelce Akademii. Podczas zajęć praktycznych udostępniamy wszelkie możliwe preparaty i narzędzia potrzebne do przeprowadzenia zabiegu.

 

Semi permanentne przedłużanie rzęs polega na przyklejeniu syntetycznej rzęsy do rzęsy naturalnej w sposób „rzęsa do rzęsy”, efekt jest bardzo zadowalający ponieważ rzęsy te wyglądają bardzo naturalnie. Ważny jest jednak odpowiedni dobór rozmiaru i profilu rzęsy tak aby efekt końcowy nie był przerysowany- tego właśnie nauczysz się w naszej Akademii.

 

Indywidualne podejście do kursanta, zdolność do słuchania i analizowania wniosków jest naszym kluczem do sukcesu. Zajęcia prowadzimy w małych pięcioosobowych grupach, dzięki czemu ułatwiamy przekaz infomacji i usprawniamy nasz system szkoleniowy, który zostaje indywidualnie dobrany dla każdego kursanta.

PŁATNOŚCI

Czas trwania kursu: 1 dzień ćwiczeniowy

Płatności: gotówka, przelew

Koszt: 700 zł

Podczas kursów obowiązuje dress code w kolorze białym – biała bluzka lub T-shirt, białe spodnie lub leginsy.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 602 124 585