Przedłużanie włosów metodą Cre Cap

KURS PRZEDŁUŻANIA I ZAGĘSZCZANIA WŁOSÓW SYSTEMEM CRE CAP

Europejska Akademia Szkoleniowa jest  wyłącznym przedstawicielem firmy Cre Cap na terenie Polski. System Cre Cap jest wynikiem wieloletnich badań i ciągłych udoskonaleń specjalistów od przedłużania włosów. Najważniejszą zaletą tej metody jest fakt, iż jest ona bezpieczna i działa w sposób nieinwazyjny na strukturę włosów naturalnych. Ponadto w metodzie Cre Cap wykorzystujemy naturalne, dziewicze włosy rosyjskie – najbardziej ekskluzywny produkt na rynku przedłużeń.

 

W metodzie Cre Cap, włosy przedłużone zostają bez wykorzystania substancji klejących tak jak np. keratyna, wosk, żywica, metalowe ringi. Dzięki tej technologii nie musimy korzystać z substancji chemicznych mających wpływ na włos naturalny. Kolejnym atutem tej metody jest proste, bezpieczne „ściąganie” włosów przedłużonych. Trwa ono zaledwie kilkanaście minut i podczas tego procesu nie używamy chemii typu alkohol, aceton.

 

Sama technologia Cre Cap polega na przedłużeniu naturalnych włosów, wykorzystując tak zwaną hilzę, którą zgrzewamy za pomocą aparatu Cre Cap Hair Extension CC50. W czasie trwania zabiegu, aparat nie dotyka włosów tylko hilzy, która chroni włos przed zniszczeniem.

WŁOSY CRE CAP

Włosy rosyjskie to produkt ekskluzywny. Są one każdorazowo poddawane są ścisłej kontroli jakości w laboratorium Cre Cap na terenie Niemiec.

 

Atutem włosów rosyjskich jest to, że nie były nigdy obciążane farbami, rozjaśniaczami i innymi produktami mających wpływ na ich strukturę, dlatego pozostają gładkie i miękkie przez długi czas. Włosy te są wielokrotnego użytku, dodatkowo są podatne na stylizację i można je farbować, kręcić, rozjaśniać itp. Ze względu na fakt, że włosy rosyjskie są trudno dostępne i jakościowo doskonałe, mają również swoją cenę – jest to unikat na rynku przedłużania włosów.

 

 

Polski rynek jest zalany włosami „pseudorosyjskimi”, które kołtunią się i plączą za każdym razem kiedy klientka próbuje je odpowiednio ułożyć, a które przyciągają swoją niską ceną. Warto zadbać więc o jakość i postawić na włosy Cre Cap.

 

 

Czas przedłużania jest uzależniony od ilości pasemek – średnio trwa od jednej do pięciu godzin.

 

 

Indywidualne podejście do kursanta, zdolność do słuchania i analizowania wniosków jest naszym kluczem do sukcesu. Zajęcia prowadzimy w małych, pięcioosobowych grupach, dzięki czemu ułatwiamy przekaz informacji i usprawniamy nasz system szkoleniowy, który zostaje indywidualnie dobrany dla każdego kursanta.

O KURSIE

W naszej ofercie posiadamy trzy pakiety szkoleń:
 

 • Pakiet Wejściowy- szkolenie wraz z certyfikatem i licencją Cre Cap, 1 pakiet reklamowy. Czas trwania szkolenia: 1 dzień.
 • Szkolenie Startowe- szkolenie wraz z certyfikatem i licencją Cre Cap, 1 pakiet reklamowy, 1 urządzenie do przedłużania włosów metodą Cre Cap. Czas trwania szkolenia: 1 dzień.
 • Szkolenie profesjonalne- szkolenie wraz z certyfikatem i licencją Cre Cap, 1 pakiet reklamowy, 1 urządzenie do przedłużania włosów metodą Cre Cap, 1 walizka szkoleniowa oraz duży pakiet reklamowy. Czas trwania szkolenia: 2 dni.

 

Ceny kursów (ceny promocyjne):
 

 • Pakiet wejściowy: 1 900 zł
 • Szkolenie startowe: 5 000 zł
 • Szkolenie profesjonalne: 7 000 zł

 

Zniżki:
 

 • Jeśli wybierzesz miesięczny kurs fryzjerski uzyskasz 50% rabatu na kurs Cre Cap
 • Jeśli wybierzesz kwartalny kurs fryzjerski uzyskasz 70% rabatu na kurs Cre Cap
 • Jeśli wybierzesz półroczny/roczny  kurs fryzjerski uzyskasz 100% rabatu na kurs Cre Cap

 

Każdy kursant/kursantka ma obowiązek posiadania własnych narzędzi do pracy:
 

 • nożyczki
 • suszarka
 • prostownica

 

Podczas kursów obowiązuje dress code w kolorze białym – biała bluzka lub T-shirt, białe spodnie lub leginsy.

ZADZWOŃ DO NAS:

+48 94 344 00 77